INSTYTUT MEDYCYNY FUNKCJONALNEJ to instytucja naukowo-badawcza, która upowszechnia i popularyzuje wiedzę z zakresu zintegrowanych metod leczenia, diagnostyki i medycyny ortomolekularnej.

Misją Instytutu jest edukacja i upowszechnianie wiedzy z takich dziedzin jak

– profilaktyka chorób,

– dostępne metody leczenia

– specjalistyczna diagnostyka laboratoryjna

– nutrigenetyka

– medycyna zintegrowana

Organizujemy wydarzenia naukowe na terenie całej Polski w formie szkoleń, kursów i konferencji, na których wykładają najlepsi specjaliści – praktycy ze świata medycyny i nauki.

W ofercie Instytutu znajdziesz:

– Specjalistyczne badania diagnostyczne,

– Konsultacje żywieniowe i medyczne

– Terapie lecznicze

– Sesje psychologiczno – behawioralne

– Warsztaty umiejętnościowe dla firm,

– Kursy doszkalające zawody medyczne

– Szkolenia dla pacjentów

– Konferencje naukowe dla wszystkich zainteresowanych tematem zdrowia

Dołącz do nas i stań się szczęśliwie zdrowym człowiekiem!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.imf.pl

O Autorze

Life&Diet Coach, uzyskała dyplom Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku „Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych”. Specjalizuje się w żywieniu medycznym chorób przewlekłych i cywilizacyjnych. Założycielka i liderka Instytutu Medycyny Funkcjonalnej. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego. Prelegentka konferencji naukowych, dedykowanych zawodom medycznym w dziedzinie aktualnych metod leczenia i medycyny zintegrowanej. Ściśle współpracuje z lekarzami specjalizującymi się w neurologii, endokrynologii, medycynie bioinformacyjnej, Tradycyjnej Medycynie Chińskiej i immunologii. Prowadzi konsultacje i terapie funkcjonalne w obszarach detoksu i oczyszczania organizmu, medycyny komórkowej, żywienia klinicznego i pracy z Ego, znanej jako rozwój osobisty. Układa indywidualne plany funkcjonalnego powrotu do zdrowia osobom chorującym na celiakię, chorobę Hashimoto, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, choroby neurodegeneracyjne, chorobę Leśniowskiego – Crohna, colitis ulcerosa, chorobę Gravesa – Basedowa, choroby układu krążenia, nowotwory i wszelkie inne o charakterze przewlekłym. Członkini stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”. Wielokrotny gość audycji „Radiowa Klinika Zdrowia” w radiu RPL. Prowadzi autorskiego bloga www.paleolifestyle.pl. Pisze artykuły naukowe dla czasopisma E!STILO, Harmonia Życia oraz magazynu VIP. Współpracuje z cateringiem żywieniowym Slim Team w obszarze spersonalizowanych diet leczniczych. Tłumaczy badania medyczne i wybitnie łączy medycynę Wschodu i Zachodu.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany