INSTYTUT MEDYCYNY FUNKCJONALNEJ to instytucja naukowo-badawcza, która upowszechnia i popularyzuje wiedzę z zakresu zintegrowanych metod leczenia, diagnostyki i medycyny ortomolekularnej.

Misją Instytutu jest edukacja i upowszechnianie wiedzy z takich dziedzin jak

– profilaktyka chorób,

– dostępne metody leczenia

– specjalistyczna diagnostyka laboratoryjna

– nutrigenetyka

– medycyna zintegrowana

Organizujemy wydarzenia naukowe na terenie całej Polski w formie szkoleń, kursów i konferencji, na których wykładają najlepsi specjaliści – praktycy ze świata medycyny i nauki.

W ofercie Instytutu znajdziesz:

– Specjalistyczne badania diagnostyczne,

– Konsultacje żywieniowe i medyczne

– Terapie lecznicze

– Sesje psychologiczno – behawioralne

– Warsztaty umiejętnościowe dla firm,

– Kursy doszkalające zawody medyczne

– Szkolenia dla pacjentów

– Konferencje naukowe dla wszystkich zainteresowanych tematem zdrowia

Dołącz do nas i stań się szczęśliwie zdrowym człowiekiem!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.imf.pl

O Autorze

Trener postaw żywieniowych, założycielka i twórca Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, Master Psychologii Sukcesu i zmiany osobistej. roczne i półroczne plany zdrowienia w programie „DO SELF”. Skupia się na interakcjach między środowiskiem a układem pokarmowym, hormonalnym, odpornościowym, nerwowym oraz układem krążenia. Łączy medycynę funkcjonalną z technikami mindfulness. Z wykształcenia dziennikarka. Pisze dla czasopisma E!STILO, Harmonii Życia oraz magazynu VIP. Prowadzi wykłady z zakresu zmiany postaw żywieniowych w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Członek stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”. Ekspert Żywieniowy w radiu RPL i na portalu abc zdrowie. Tłumaczy artykuły z portalu Science Daily, który jest źródłem światowych doniesień naukowych z dziedziny zdrowia i medycyny.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany